image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

Záruční servis

Provádíme záruční servis značek, které máme v prodejní nabídce: Echo, Vari, Ego, Weibang, Pubert, Honda, Oregon, GB equipment, Motor JIKOV, Eurosystems, NTC, Vega. Pokud shledáme uznatelnou reklamaci vztahující se na materiálovou, výrobní a montážní vadu, stroj Vám opravíme, vadné díly vyměníme a reklamaci vyřídíme. Myslete, prosím, na to, že uznatelná reklamace se zcela určitě nevztahuje na vady způsobené nesprávným zacházením, nevhodným uskladněním nebo zanedbanou údržbou techniky.

 

Pozáruční servis

Do naší pobočky můžete za účelem pozáručního servisu přivést zahradní a stavební stroje všech typů i staršího výrobního data. Vaši techniku důkladně prohlédneme, navrhneme optimální řešení včetně cenové kalkulace – oznámíme Vám předpokládanou výši opravy. Na základě cenového rozpočtu společně rozhodneme, zda se více vyplatí servis Vašeho staršího stroje nebo spíše zakoupení nového.

Náš servisní rozsah je velmi široký: od malých ručních nástrojů až po jednotunové stroje, např. minibagry a vibrační válce.

K dispozici máme široké spektrum náhradních dílů, výběr mezi originálními díly a náhradami srovnatelnými s originálními díly.


Servisní prohlídky před sezónou 

Doporučujeme

Aby Váš stroj celou sezónu, případně celý rok, bezproblémově sloužil, přivezte ho ideálně po sezoně nebo před sezonou k pravidelné servisní prohlídce. Tato zahrnuje např. výměnu olejů, filtrů, zapalovacích svíček, v neposlední řadě nabroušení a vyvážení nožů, celkové promazání, kontrolu, ověření funkce a odzkoušení stroje. U motorových pil také kontrolu vodící lišty a řetězu, seřízení karburátoru.

Brousíme řetězy všech typů motorových pil, brousíme a vyvažujeme nože travních sekaček i zahradních traktorů.


Stroje k servisu nám, prosím, předávejte čisté - zbavené vnějších nečistot.


Po odborném zásahu našeho servisu se můžete na svůj stroj spolehnout.

Těšíme se na Vás v naší prodejně.

 

Za-tech zahradní technika Za-tech zahradní technika